ZKUŠENÝ IT SPECIALISTA (45-50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

45000 - 50000 Kč

Baví Tě svět online, ale potřebuješ i kontakt s lidmi? Máš zkušenost se správou systémů a síťové infrastruktury pokud jsi navíc operativní člověk, pošli mi životopis na: vlckova@acjobs.cz Staň se součástí našeho týmu a buď náš: ZKUŠENÝ IT SPECIALISTA (45-50.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Práce u významné společnosti

Pracovní náplň

  • správa a evidence HW
  • podpora zaměstnanců při užívání HW a SW v rámci společnosti a řešení jejich požadavků
  • správa kamerového , mzdového a docházkového systému

Co požadujeme?

  • středoškolské vzdělání (ideálně v oboru)
  • znalost anglického nebo německého jazyka na komunikativní úrovni
  • proaktivní přístup požadavkům od kolegů
  • znalost některého z docházkových a stravovacích systémů (výhodou)

Co nabízíme?

  • flexibilní pracovní dobu
  • 13. mzdu
  • kvartální odměny
  • možnost home office i mimo covid
  • podpora osobního růstu
  • závodní stravování

  • místo výkonu práce: 15 minut autem od Plzně