INŽENÝR VÝROBNÍ KVALITY

mzdové ohodnocení

Příbram

Už nějakou dobu se pohybujete ve výrobě a máte zkušenosti s nástroji kvality? Chtěli byste se stát součástí mezinárodní výrobní společnosti, která je špičkou ve svém oboru? Hledáte dlouhodobé stabilní uplatnění v automobilové výrobě? Pokud jste to Vy, pošlete mi Váš životopis a staňte se součástí týmu na pozici: INŽENÝR VÝROBNÍ KVALITY

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za kvalitu v sériové výrobě
  • dohled nad kontrolory kvality a pracovníky analýzy
  • podílení se na odhalování příčin vzniku chyb a provádění nápravných opatření
  • řešení neshod dle metod a nástrojů kvality
  • spolupráce při zavádění nových výrob
  • příprava dokumentace pro audit

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ideálně technického zaměření
  • zkušenosti z výrobního závodu
  • znalost nástrojů kvality
  • znalost anglického/německého jazyka výhodou
  • zkušenosti se SAP výhodou

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • bonusy a prémie
  • flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • kariérní růst napříč firmou
  • stabilní a dlouhodobé pracovní uplatnění
  • možnost dalšího vzdělávání a rozvoje

  • možnost nástupu IHNED nebo dohodou
  • místo výkonu zaměstnání: Příbram

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!