VEDOUCÍ VÝROBY (40-70.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Chcete se podílet na rozvoji moderní biotechnologické společnosti rodinného charakteru? Jste týmový hráč a chcete za sebou vidět výsledky? Pokud ano, zašlete nám Vaše CV. Česká biotechnologická společnost hledá do svého týmu nového člena na pozici: VEDOUCÍ VÝROBY (40-70.000 Kč)

Moderní technologie

Pracovní náplň

  • Řízení Vašeho týmu zaměstnanců a provozu
  • Práce v ERP systému
  • Plánování výroby a navrhování změn
  • Komunikace napříč všemi odděleními
  • Spolupráce při interních auditech

Co požadujeme?

  • Dokončené SŠ/VŠ vzdělání v odvětví biologie nebo chemie
  • Prokazatelnou praxi ve vedoucí/manažerské pozici
  • Komunikativní i písemnou znalost anglického jazyka (B2)
  • Znalost výrobního prostředí (procesy, automatizace výroby, ...)
  • Pečlivost, proaktivní přístup

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené a 3 sick days
  • Firemní bonusy a prémie
  • Služební telefon i pro soukromé účely
  • MULTISPORT KARTA
  • Stravenky a další firemní benefity
  • Možnost kariérního růstu
  • Pozice vhodná pro muže i ženy

  • Nástup možný: IHNED
  • Místo výkonu práce: Brno