REFERENT S NĚMČINOU (25-30.000 Kč)

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihlava

Chcete pracovat pro společnost, která je na trhu několik desítek let? Komunikovat v německém jazyce je pro Vás zábava? Tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Tradiční výrobní společnost hledá nového člověka do týmu na pozici: REFERENT S NĚMČINOU (25-30.000 Kč)

Práce u významné společnosti

Pracovní náplň

  • Komunikace v německém jazyce s úřady (mluvená i písemná podoba)
  • Vyřizování povolení na dovoz výrobního materiálu z Německa a Rakouska
  • Řešení reklamací a fakturací dodávek zboží
  • Vyřizování notifikací k dodávkám zboží ze zahraničí
  • Plánování dopravy materiálu

Co požadujeme?

  • Znalost německého jazyka na komunikativní úrovni B2/C1
  • Předchozí praxe v administrativě vítána
  • Ukončené SŠ vzdělání
  • Znalost práce v MS Office

Co nabízíme?

  • smlouvu na HPP u stabilního zaměstnavatele
  • pravidelnou výplatu s měsíčními bonusy
  • po zkušební době Vám vyplatíme náborový příspěvek 10.000 Kč
  • příspěvek na penzijní připojištění (400 Kč - 500 Kč/měsíc)
  • odměna za doporučení nového kolegy (10 - 20.000 Kč)
  • jazykové vzdělávání v malých skupinkách max po 3 lidech
  • chutné závodní stravování a slevy na firemní produkty
  • firemní akce (Rodinný den, volné lístky na lokální kulturní aktivity,...)

  • nástup možný IHNED
  • místo výkonu práce: Jihlava