PROCESNÍ EXPERT VE FINANCÍCH ( 65-75.000 Kč)

Neaktivní nabídka

65000 - 75000 Kč

mzdové ohodnocení

Šumperk

Hledáte novou pracovní výzvu a možnost využití znalostí a zkušeností? Máte vysokoškolské vzdělání a praxi ve finančním managementu nebo controllingu? Komunikujete v angličtině a troufnete si na globální pozici? Pak je tu příležitost právě pro vás! Nadnárodní výrobní společnost, špička ve svém oboru, hledá posilu na pozici: PROCESNÍ EXPERT VE FINANCÍCH ( 65-75.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Možnost home-office

Pracovní náplň

  • rozvoj automatizace a digitalizace finančních systémů
  • komunikace a podpora při zavádění nových procesů
  • řízení finančních procesů ve společnosti
  • implementace SAP
  • procesní školení kolegů
  • hledání prostoru pro zlepšení

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání
  • praxe ve finančním managementu nebo controllingu
  • zkušenosti s řízením projektů výhodou
  • znalost SAP
  • komunikativní znalost angličtiny

Co nabízíme?

  • mzda respektující úroveň znalostí a zkušeností
  • pružná pracovní doba + možnost Home Office
  • možnost kariérního růstu a osobního rozvoje
  • 25 dní dovolené
  • 3 sick days
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění

  • místo výkonu práce: kdekoliv v ČR - příležitostné cesty na Šumpersko