AMBICIÓZNÍ Node.js VÝVOJÁŘ PRO IPTV (54-100.000 Kč)

Neaktivní nabídka

54000 - 100000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jsi ambiciozní a nespokojíš se s málem? Chceš být u zrodu nového projektu internetové televize? Pokud ano, tak se moc těším na Tvé CV. Česká ambiciózní společnost hledá právě Tebe na pozici: AMBICIÓZNÍ Node.js VÝVOJÁŘ PRO IPTV (54-100.000 Kč)

Česká firma

Pracovní náplň

  • Příprava a správa backendových služeb v Node.js pro interní i externí produkty
  • Dohled nad stávajícími microservices, analýza a bug-fixing problémových částí
  • Efektivní práce s daty včetně návrhu a konfigurace cachování
  • Psaní unit, integračních a performance testů (kvalita především)

Co požadujeme?

  • Znalost JavaScript a Node.js
  • Základní povědomí o NoSQL, SQL a Redisu.
  • Zkušenost s REST API, případně GraphQL
  • Psaní unit testů

Co nabízíme?

  • Ambiciozní projekty
  • Zázemí světově úspěšné české společnosti
  • Práci v malém týmu dle agilních metodik
  • Neformální prostředí, pohodu a klid k práci
  • 25 dní dovolené
  • MULTISPORT kartu
  • Vynikající mix benefitů

  • Nástup možný IHNED
  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.