OBCHODNÍK PRO NĚMECKÉ TRHY (60 - 90.000 Kč)

Neaktivní nabídka

60000 - 90000 Kč

Máte zkušenosti s akvizicemi na německém trhu? Jste komunikativní, průbojní a ochotní být 14 dní v zahraničí a 14 dnů na home office? Pak jste náš ideální kandidát!! Pošlete mi Váš životopis! Nadnárodní společnost hledá novou posilu na pozici OBCHODNÍK PRO NĚMECKÉ TRHY (60 - 90.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Akvizice nových partnerů
  • Aktivní účast na obchodních jednáních v německy mluvících zemí
  • Plnění stanovených obchodních plánů
  • Pravidelný reporting

Co požadujeme?

  • Německý jazyk na komunikativní úrovni podmínkou
  • Zkušenost s akvizicemi v DACH
  • Komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Odolnost vůči stresu, flexibilitu, příjemné vystupování
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • Zajímavé finanční ohodnocení - fix + prémie
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Diety v případě pobytu v zahraničí
  • Práci na plný úvazek
  • Moderní pracovní prostředí
  • A mnoho dalších benefitů

  • Místo výkonu práce: Home office + zahraničí