DISPONENT LOGISTIKY (40-45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 45000 Kč

Máš praxi v logistice alespoň 2 roky baví Tě komunikace se zákazníky a zvládneš "uhasit požár" i v angličtině? pak mi pošli životopis na email vlckova@acjobs.cz Buď náš nový: DISPONENT LOGISTIKY (40-45.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Příspěvek na dojíždění

Pracovní náplň

  • komunikace se zákazníky
  • kompletní zajištění dopravy materiálu
  • řešení odvolávek a reklamací
  • podpora ostatních oddělení
  • interní komunikace napříč společností

Co požadujeme?

  • komunikativní angličtina podmínkou, němčina výhodou
  • praxe 2 roky v logistice (automotive)
  • znalost SAP - výhodou, ne podmínkou

Co nabízíme?

  • možnost se kariérně posouvat
  • příspěvek na dojíždění
  • příspěvek na stravu
  • cafterii

  • Místo výkonu práce: 10 minut autem od Plzně