VEDOUCÍ PLÁNOVÁNÍ VÝROBY (50 - 60.000 Kč)

Neaktivní nabídka

50000 - 60000 Kč

Máte dlouholeté zkušenosti s tvorbou výrobních plánů, plánováním kapacit výrobních linek a kontrolou zásob? Jste také zkušený/á ve vedení týmu dokážete pracovat systémově? V tom případě jste tím správným kandidátem! Mezinárodní výrobní společnost hledá do svého týmu VEDOUCÍHO PLÁNOVÁNÍ VÝROBY (50 - 60.000 Kč)

Pracovní náplň

  • vedení týmu podřízených
  • zpracování hlavního plánu na 2-3 měsíce
  • zpracování denních plánů,
  • kontrola skladových zásob, plnění zakázek
  • rozhodování o výrobních prioritách
  • koordinace výroby s dalšími odděleními

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání
  • organizační a vyjednávací schopnosti, logické uvažování
  • praxe na podobné pozici
  • zkušenosti z oblasti plánování výroby
  • zkušenosti s ERP systémem

Co nabízíme?

  • práci ve stabilní společnosti
  • možnosti kariérního růstu
  • zajímavé platové ohodnocení, roční bonusy
  • stravování s dotací
  • příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění
  • dovolená navíc
  • vzdělávací kurzy
  • nástup možný ihned

  • místo výkonu práce: Poděbrady