OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Neaktivní nabídka

20000 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte prokazatelnou praxi v obchodní činnosti ideálně s prodejem kancelářského vybavení? Jste zodpovědný, samostatný a zdravě sebevědomý? Pak hledáme práve Vás!!! Prosperující společnost hledá nového pracovníka na pozici: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE (25.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • akvizice
  • péče o stávající zákazníky
  • zpracování obchodních smluv
  • příprava nabídek a zpracovávání objednávek
  • technická podpora pro zákazníky
  • účast na veřejných soutěžích
  • správa běžné obchodní agendy a reporting
  • starost o region celé ČR

Co požadujeme?

  • středoškolské vzdělání ideálně technikcého směru
  • prokazatelnou praxi na obdobné pozici
  • znalost anglického nebo německého jazyk výhodou
  • orientaci v problematice kancelářského/školního nábytku výhodou!!!
  • samostatnost, zodpovědnost a tah na branku
  • ŘP sk. B - aktivní řidič

Co nabízíme?

  • motivující mzdové ohodnocení
  • zázemí stabilní společnosti
  • automobil i k soukromým účelům,notebook, telefon
  • flexibilní pracovní dobu
  • dynamicky se rozvíjející společnost
  • cafeteria
  • nástup možný ihned