ELEKTROPROJEKTANT/KA - MOŽNOST HOME OFFICE

mzdové ohodnocení

Ostrava

Máte elektrotechnické vzdělání? Máte již praxi na obdobní pozici a domluvíte se anglicky? Chtěli by jste flexibilní pracovní dobu a možnost pracovat i z domu? Nadnárodní strojírenská firma hledá kolegu / kolegyni na pozici: ELEKTROPROJEKTANT/KA - MOŽNOST HOME OFFICE

Reagujte! Budete mezi prvními.
13. mzda

Pracovní náplň

  • Tvorba elektrotechnické dokumentace
  • Tvorba návrhů technického řešení
  • Zodpovědnost za projekt
  • Zodpovědnost za projektování rozvaděčů
  • Návrh prvků a obvodů měření a regulace

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání v oboru elektro
  • Znalost elektrotechnické dokumentace
  • AJ min. na mírně pokročilé úrovni
  • Zkušenost na obdobní pozici
  • Komunikativnost
  • Zodpovědnost

Co nabízíme?

  • Bonusy a prémie
  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • Dovolená nad rámec zákona
  • Možnost home office
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na kulturu, zdraví , sport
  • Kariérní růst
  • Notebook a mobilní telefon
  • Slevy u mobilního operátora a dalších partnerů

    Místo výkonu práce: Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.