STROJNÍ INŽENÝR - KONSTRUKTÉR

mzdové ohodnocení

Ostrava

Chcete pracovat ve stabilní společnosti? Láká Vás podílet se na mezinárodních projektech? Je pro Vás výzvou v práci využívat angličtinu? Nadnárodní strojírenská firma hledá kolegu / kolegyni na pozici: STROJNÍ INŽENÝR - KONSTRUKTÉR

Reagujte! Budete mezi prvními.
Dovolená navíc

Pracovní náplň

  • Tvorba projektové dokumentace produktů v 3D CAD
  • Vytváření výkresové dokumentace
  • Spolupráce s dalším týmem elektro
  • Komunikace se zahraničními zákazníky a dodavateli
  • Účast na pracovních cestách k zákazníkovi (sporadicky)

Co požadujeme?

  • Komunikativní anglický jazyk min na úrovni B1
  • SŠ/VŠ v oboru strojírenství
  • Praxe v konstrukci alespoň 1 rok
  • Znalost jakéhokoliv programu 3D CAD
  • Samostatnost, komunikativnost, týmovost

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Roční bonusy
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost práce z domu
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost kariérního růstu
  • Volno navíc při mimořádných životních událostech
  • Cafeteria systém benefitů (sport, zdraví, kultura, volný čas)

  • Lokalitu: Ostrava