ELEKTROTECHNIK VE VÝROBNÍ SPOLEČENOSTI (35-45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Třebíč

Máte vystudovanou SŠ v elektrotechnickém oboru? Máte platnou vyhlášku 50 a §6? Chcete pracovat v inovativní společnosti? Pokud souhlasně kývete hlavou, pošlete životopis a staňte se součástí prosperující výrobní společnosti na pozici: ELEKTROTECHNIK VE VÝROBNÍ SPOLEČENOSTI (35-45.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
13. mzda

Pracovní náplň

  • Řešení závad na elektrických zařízeních
  • Zabezpečení funkčnosti elektrických částí výrobních zařízení
  • Práce na modernizaci elektrických systémů
  • Práce ve 2 směnném provoze (ranní/odpolední)

Co požadujeme?

  • Platnou vyhlášku 50/1978 §6
  • SŠ vzdělání v elektrotechnickém oboru
  • Zkušenost se systémy PLC
  • Praxi s ovládáním pneumatických systémů

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • 13. mzda
  • další prémie a bonusy
  • jazykové kurzy
  • dotované závodní stravování
  • příspěvek na pojištění
  • pracovní oděv
  • další benefity

  • lokalita Třebíčsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.