EXPERT ZÁKAZNICKÉHO SERVISU - I PRO ABSOLVENTY

mzdové ohodnocení

Ostrava

Máte komunikativní znalost francouzského jazyka? Už jste získali předešlou zkušenost v oblasti zákaznického servisu? Chcete pracovat pro nadnárodní společnost a mít spoustu pracovních benefitů? Tak to hledám právě Vás! Prosperující společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici EXPERT ZÁKAZNICKÉHO SERVISU - I PRO ABSOLVENTY

Nástup možný ihned

Pracovní náplň

  • Odpovědnost za dodržování termínů
  • Běžná administrativa a komunikace s klienty
  • Plánování jednotlivých dodávek
  • Koordinace projektů
  • Úzká spolupráce s kolegy

Co požadujeme?

  • Francouzský jazyk na komunikativní úrovní
  • Min. středoškolské vzdělání
  • Znalost anglického jazyka výhodou
  • Znalost MS Office a ERP systémů
  • Zkušenosti na obdobné pozici výhodou
  • Komunikativnost, týmovost a spolehlivost

Co nabízíme?

  • Roční bonusy
  • Flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • Jazykové a vzdělávací kurzy
  • Zdravotní volno
  • Firemní akce
  • Moderní pracovní prostředí
  • A mnoho dalších benefitů

  • Místo výkonu práce: Ostrava
  • Nástup možný ihned