ASISTETKA OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Máte zkušenosti s prací asistentky? Chtěla byste být pravou rukou v obchodním či nákupním oddělení? Bez problémů se dorozumíte anglicky? Pak hledáme právě Vás! Nadnárodní výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: ASISTETKA OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ

Pracovní náplň

  • plánování kalendáře nadřízeného
  • plánování a účast na poradách
  • zápisy z porad
  • převzetí a vyřízení pošty
  • plánování pracovních cest nadřízeného převážně do zahraničí (letenky, hotely)
  • vyúčtování pracovních cest
  • nákup drobného materiálu do kanceláře
  • komunikace s dalšími odděleními ve společnosti
  • příprava reportů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenosti na obdobné pozici
  • komunikativní znalost anglického jazyka (někteří kolegové v týmu jsou cizinci)
  • uživatelská znalost MS Office
  • pečlivost, samostatnost, dobré organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • kvartální odměny
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění

  • termín nástupu IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: poblíž Kralup nad Vltavou