VEDOUCÍ KONSTRUKCE (od 60.000 Kč)

Neaktivní nabídka

60000 - 90000 Kč

mzdové ohodnocení

Třebíč

Máte zkušenost z oblasti konstrukce automatickcých linek? Znalost z pozice vedoucího a angličtina Vám nedělá žádný problém? Práce v Solidworks je pro Vás denní chléb? Tak to hledám právě Vás! Inovativní rodinná firma hledá kolegu či kolegyni na pozici VEDOUCÍ KONSTRUKCE (od 60.000 Kč)

Denní využití AJ

Pracovní náplň

  • Vývoj a konstrukce automatických linek
  • Vedení týmu konstruktérů
  • Spolupráce s vývojovými technology
  • Spolupráce na vývoji a další konstrukci výrobních zařízení
  • Práce v SOLIDWORKS

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání obor strojírenství
  • Pokročilá znalost CAD systémů (Solidworks)
  • Zkušenost s konstrukcí automatických linek
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Zkušenost s vedením týmu lidí

Co nabízíme?

  • 13. mzda
  • Prémie a bonusy
  • Příspěvek na vzdělání
  • Příspěvek na penzijko
  • Týden dovolené navíc
  • Dotované stravování
  • Smlouva na neurčito

  • Místo výkonu práce: Třebíč