IT SUPPORT 1ST LEVEL (40-50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Třebíč

Máte IT vzdělání a zkušenosti jako IT podpora? Máte znalost aplikační podpory a podpory první úrovně a zároveň se domluvíte anglicky? Chcete pracovat v mezinárodním týmu? Zašlete životopis v českém i anglickém jazyce! Výrobní společnost hledá nového kolegu/kolegyni na pozici IT SUPPORT 1ST LEVEL (40-50.000 Kč):

Pracovní náplň

  • podpora první úrovně
  • podpora interních uživatelů vyvíjených aplikací
  • řešení požadavků - poruchy, konfigurace
  • testování nových fukncí/konfigurací
  • analýza chyb a jejich odstraňování
  • práce v mezinárodním týmu

Co požadujeme?

  • vzdělání v IT směru
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • zkušenosti jako IT specialista
  • znalost aplikační podpory a podpory první úrovně

Co nabízíme?

  • 13. mzdu
  • prémie a bonusy
  • příspěvky na vzdělávání, jazykové kurzy
  • týden dovolené navíc
  • příspěvky na stravování, připojištění

  • lokalitu: Třebíčsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.