TECHNOLOG (40-50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Nový Jičín

Máš dokončené vzdělání technického směru? Znáš výrobní procesy a standardy, komunikuješ v anglickém jazyce a máš perfektní orientaci v technické dokumentaci? Pak hledáme právě tebe!!! Průmyslová společnost hledá kolegu / kolegyni na pozici: TECHNOLOG (40-50.000 Kč)

Nástup možný ihned

Pracovní náplň

  • tvorba nových programů a jejich optimalizace
  • optimaliazce výrobních procesů
  • návrhy a zavádění nových nástrojů, prvků a přípravkůpro obrábění
  • kooperace napříč všemi odděleními
  • testování a zavádění nových technologií

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • praxi na obdobné pozici
  • zkušenost s programováním CNC obráběcích strojů
  • znalost metod štíhlé výroby s využitím v praxi
  • schopnost číst technickou dokumentaci
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni

Co nabízíme?

  • týden dovolené navíc
  • prémie
  • pružnou pracovní dobu
  • příspěvek na stravování v prostorách společnosti
  • příspěvek na penzijní připojištění

  • lokalitu okres Nový Jičín
  • nástup možná ihned

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.