HLAVNÍ IT SPECIALISTA (50-60.000 Kč)

Neaktivní nabídka

50000 - 60000 Kč

Máš zkušenosti v IT a dokážeš zaštítit fungování týmu? Nemáš problém s koordinací kolegů a baví tě jak podporovat uživatele, tak správa systémů a síťové infrastruktury? pak jsi náš člověk! Staň se naším: HLAVNÍM IT SPECIALISTOU (50-60.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Správa systémů - tvorba přístupů, aktualizace a správa oprávnění
  • vedení týmu tří kolegů
  • podpora uživatelů, popřípadě kolegů

Co požadujeme?

  • spolehlivost a znalost IT ve výrobní společnosti (praxe podmínkou)
  • schopnost zaštítit tým kolegů a být jim oporou
  • komunikativní angličtinu (pro komunikaci se zahraničním vedením společnosti)
  • schopnost správy systémů, HW a síťové infrastruktury

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na Vánoce a dovolenou
  • stravenky
  • vzdělávací kurzy
  • penzijko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.