OPERÁTOR SKLADU Praha-východ

Neaktivní nabídka

27000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Máte nebo chcete získat zkušenosti jako Operátor skladu a zároveň se umíte poprat i s potřebnou administrativou? Chcete pracovat v moderním, čistém prostředí a mít jistý příjem? Nevadí vám pracovat na směny? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Rostoucí výrobní společnost hledá novou posilu do týmu na pozici: OPERÁTOR SKLADU Praha-východ

Pracovní náplň

  • evidence pohybu materiálu na skladě
  • zajištění balení produktů a umístění na palety
  • skenování výrobků
  • umístění etiket
  • administrativní úkony v interním systému
  • komunikace s výrobou, nákupem a dalšími odděleními

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ vzdělání
  • znalost práce s PC
  • znalost práce se skladovými systémy výhodou
  • ochotu pracovat na směny

Co nabízíme?

  • měsíční a půlroční bonusy
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na sportovní aktivity
  • příspěvek na stravování
  • možnost kariérního postupu

  • příležitost pro ABSOLVENTY

  • termín nástupu IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha - východ

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz.