SERVICE DESK SPECIALIST

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Blansko

Service desk specialist zodpovědný za správu a řešení dotazů, požadavků a chybových hlášení od uživatelů, správu hardwarových prostředků a provádění rutinních úloh správy technologií a systémů, komunikuje s dodavateli zboží a služeb. Spolupracuje s ostatními pracovníky oddělení ve všech zemích.

Pracovní náplň

  • Příjem, evidence a zpracování dotazů, požadavků a chybových hlášení od uživatelů.
  • Řešení chybových hlášení, eskalace problémů specialistům.
  • Řešení problémů vyplývajících z monitoringu IT/IS.
  • Instalace a konfigurace pracovních stanic.
  • Správa pracovních stanic.
  • Zajištění oprávnění na straně koncových uživatelů.
  • Poskytování informací, pokynů a doporučení pro koncové uživatele z oblasti IT, správa těchto informací na intranetu.
  • Vytváření, správa a vedení evidencí a dokumentů.
  • Sestavování zpráv a přehledů; komunikace s vedením společnosti a odpovědnými osobami.
  • Zajišťování dodávek zboží a služeb.
  • Zajištění kvalifikovaného stavu infrastruktury, vedení evidencí hardware a software vybavení, psaní dokumentace, vyplňování protokolů.

Co požadujeme?

  • SŠ, VŠ v oblasti IT.
  • Praxe nejméně 2 roky na obdobné pozici je vítána.
  • Dobrá znalost Windows.
  • Dobrá znalost interface aplikací, běžných kancelářských aplikací (Microsoft).
  • Znalost předpisů a standardů ve spojení s provozováním IS/IT vítána.
  • Velmi dobrá úroveň angličtiny (slovem i písmem).
  • Komunikační a organizační dovednosti.
  • Orientace na spolupráci; orientace na zákazníka.
  • Aktivní přístup v hledání efektivních řešení.
  • Odolnost vůči stresu.

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc.
  • Příspěvek na dojíždění až 3 000 Kč.
  • Příspěvek v případě přestěhování.
  • Příspěvek na penzijní připojištění.
  • Příspěvek na životní pojištění.
  • Benefitní systém cafeteria.
  • Možnost home office.
  • Sick days.
  • Multisport karta.
  • Vzdělávání na Seduo.
  • Sportovní a společenské aktivity.
  • Zvýhodněné stravování nebo příspěvek na stravenkovou kartu (jídelna přímo v areálu firmy).
  • Příspěvky v případě životních a pracovních výročí, svatby, narození dítěte
  • Firemní rekreační zařízení v Jeseníkách.
  • Studené a teplé nápoje na pracovišti zdarma.

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hykel@theones.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi.