VEDOUCÍ PROJEKČNÍHO ODDĚLENÍ (až 80.000 Kč)

Neaktivní nabídka

60000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti jako stavební projektant? Nechcete jen sedět za stolem a kreslit, ale chcete zajímavější a pestřejší práci? Mluvíte anglicky a komunikace s klienty a dodavateli Vám není cizí? Chcete pracovat na zajímavých, tuzemských i zahraničních projektech? Pak mi pošlete Váš životopis a staňte se vedoucím týmu na pozici: VEDOUCÍ PROJEKČNÍHO ODDĚLENÍ (až 80.000 Kč)

Pracovní náplň

  • organizace oddělení a vedení týmu
  • práce na projektech ve všech fázích
  • spolupráce s externími společnostmi
  • komunikace se zákazníky a účast na jednáních
  • spolupráce s ostatními odděleními

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání stavebního zaměření
  • autorizace v oboru vítána
  • znalost CAD programů
  • komunikativní znalost anglického jazyka

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • flexibilní pracovní doba s pevným základem
  • příspěvek na stravování
  • Multisport kartu
  • možnost home office
  • zajímavé projekty i v zahraničí
  • příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • školení a odborné kurzy
  • možnost kariérního růstu

  • termín nástupu: IHEND nebo dohodou
  • místo výkonu zaměstnání: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!