OSTŘÍLENÝ PERSONALISTA (45-50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

45000 - 50000 Kč

Když jde o nábor míříš vždy přesně? Zajímáš se o vzdělávání a máš znalosti i v pracovně právní legislativě? Tak mi pošli životopis na vlckova@acjobs.cz Doplň náš tým a buď: OSTŘÍLENÝ PERSONALISTA (45-50.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Práce u významné společnosti

Pracovní náplň

  • kompletní náborový proces
  • komunikace externími náboráři
  • zaštítění vzdělávání ve společnosti
  • práce v interních systémech společnosti

Co požadujeme?

  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • dobrou znalost pracovně právní legislativy
  • pečlivost a organizovanost
  • hlavně nadšení a lásku k oboru a práci s lidmi

Co nabízíme?

  • Příspěvek na dojíždění
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Prémie, bonusy
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Přátelský kolektiv

  • Místo výkonu práce: cca 15 minut od Plzně