ENGLISH SPEAKING FINANCIAL CONTROLLER (40 - 55.000 KČ)

Neaktivní nabídka

40000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Břeclav

Máte zkušenosti v oblasti finančního controllingu a hledáte novou výzvu? Rutinní práce není pro vás a hledáte společnost nadnárodního měřítka? Hraje angličtina ve vašem pracovním životě důležitou roli? Pošlete svůj profesní životopis v anglickém jazyce a zúčastněte se výběrového řízení na pozici: ENGLISH SPEAKING FINANCIAL CONTROLLER (40 - 55.000 KČ)

Denní využití AJ

Pracovní náplň

  • IFRS a Capex reporting
  • řízeních investičních projektů
  • controlling nákladů
  • zpracování kreditních limitů
  • podílení se na kalkulaci cash flow
  • příprava ročního rozpočtu
  • komunikace napříč odděleními a pobočkami

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • znalost účetních zásad (IFRS, GAP, apod.)
  • znalost MS Office na pokročilé úrovni
  • předchozí praxe v oblasti controllingu
  • proaktivní přístup
  • analytické myšlení

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • roční bonus a další prémie
  • možnost závodního stravování
  • jazykové vzdělávání
  • pružnou pracovní dobu
  • příspěvek na sport a pojištění
  • možnost pracovat v nadnárodní společnosti

  • lokalitu okres Břeclav

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.