ÚČETNÍ (NÁSTUPNÍ MZDA 30.000KČ)

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

Rádi pracujete s čísly? Troufnete si na komplexní vedení účetnictví a vypracovávání finanční podkladů? Do rodinné firmy hledáme kolegu na pozici účetní! Pokud Vás nabídka oslovila - neváhejte nám poslat svůj životopis!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Rodinná firma

Pracovní náplň

  • Komplexní vedení účetnictví společnosti
  • Zpracování všech účetních a obchodních aktivit v systému MONEY S3
  • Spolupráce s daňovým poradcem i auditorem
  • Skladové hospodářství, daňové doklady
  • Vypracování mezd

Co požadujeme?

  • Minimálně SŠ - maturitní vzdělání
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Loajalitu, profesionalitu, spolehlivost

Co nabízíme?

  • Pružná pracovní doba
  • Služební telefon
  • 25 dní dovolené
  • Moderní, klimatizovaná kancelář
  • Mladý, veselý kolektiv - rodinná firma
  • Výborná káva na pracovišti
  • Nástup od ledna 2022
  • Lokalita: Olomouc

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.