INŽENÝR KVALITY S AJ (35-45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Chomutov

Hledáte práci na pozici INŽENÝR KVALITY S AJ (35-45.000 Kč)? Preferujete stabilní mezinárodní společnosti, které Vám umožní rozvoj v oboru a využití cizích jazyků? Pak hledáme právě Vás! Mezinárodní společnost hledá kandidáta na pozici: INŽENÝR KVALITY S AJ (35-45.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Analýzy a nápravná opatření (8D, 5WHY, PDCA)
  • Příprava a schvalování PPAP dokumentace
  • Přímá komunikace se zákazníky
  • Příprava zákaznických auditů, spolupráce na auditech dodavatelů
  • Implementace IATF 16949

Co požadujeme?

  • Praxi na obdobné pozici v automotive
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Schopnost číst v technických výkresech
  • Znalost metod kvality a systému řízení kvality

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Moderní pracovní prostředí
  • Týden dovolené navíc
  • Možnost rozvoje a vzdělávání

  • Lokalitu: Klášterec