ELEKTROPROJEKTANT - MaR (40-70.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Jste zkušený elektro projektant? Máte znalosti z oblasti projektování měření a regulace? Chcete se ve svém oboru dále vzdělávat a mít šanci se podívat i do světa? Chcete mít šanci kariérně se posouvat? Pak mi zašlete svůj životopis! Inženýrská společnost poskytující služby v oblasti projektování, dodávek a řízení výstavby průmyslových celků hledá novou posilu do týmu na pozici: ELEKTROPROJEKTANT - MaR (40-70.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Navrhování a projektování v oblasti MaR a slaboproudých systémů
  • Spolupráce s ostatními kolegy na různých odděleních
  • Komunikace se zákazníky a úpravy dokumentace
  • Koordinace prací v oblasti MaR

Co požadujeme?

  • VŠ s elektro zaměřením – slaboproud výhodou
  • Platnou vyhlášku 50/78 sb. §10
  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni
  • Znalost MS Office, CAD/CAE programů

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Možnost vzdělávání a kurzů
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Stravenky
  • Multisport karta za symbolickou cenu
  • Možnost kariérního růstu
  • Pozice vhodná pro muže i ženy

  • Termín nástupu: IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu zaměstnání: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!