OBCHODNĚ TECHNICKÝ ZÁSTUPCE - OLOMOUCKO (40 - 60.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomoucký kraj

Máte vzdělání strojírenského oboru? Jste technický typ a rád se pohybujete v "terénu"? Máte zkušenosti s obchodní činností a baví Vás navrhovat technická řešení klientům na míru? Komunikace v anglickém nebo německém jazyce pro Vás není překážkou? Pak je tato pozice určena právě Vám!! Významná společnost v průmyslovém oboru hledá novou pracovní posilu na pozici: OBCHODNĚ TECHNICKÝ ZÁSTUPCE - OLOMOUCKO (40 - 60.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Rozvíjení dlouhodobých vztahů se stávajícími zákazníky
  • Akvizice nových zákazníků
  • Technické poradenství
  • Spolupráce při prezentaci společnosti
  • Cestování za zákazníky a příprava plánů cest

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání strojírenského oboru
  • Zkušenosti na obchodně technické pozici
  • Pokročilá znalost anglického nebo německého jazyka
  • Řidičský průkaz sk. B, ochotu cestovat v rámci Moravy
  • Komunikativnost, obchodní dovednosti, samostatnost a časovou flexibilitu

Co nabízíme?

  • 13. plat
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Služební automobil
  • Notebook
  • Mobil + neomezené volání
  • Týden dovolené navíc
  • 2 dny sickdays
  • Odborné školení a jazykové kurzy
  • Teambuildingové akce

  • nástup možný IHNED (případně dle domluvy)

  • místo výkonu práce: dle místa bydliště (Jihomoravský, Olomoucký nebo Zlínský kraj)