ÚČETNÍ PRO STABILNÍ SPOLEČNOST (AŽ 35.000 Kč)

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Kroměříž

Společnost se stabilním postavením trhu hledá k sobě do týmu účetní, který/á má praxi s podvojným, nejlépe i s dvouokruhovým účetnictvím. Pokud jste pracovali i v systému Helios, tuto znalost velmi uvítáme. Milovníci účetnictví, pošlete nám svůj životopis, chceme vás do našeho týmu :). ÚČETNÍ PRO STABILNÍ SPOLEČNOST (AŽ 35.000 Kč)

Flexibilní pracovní doba

Pracovní náplň

  • Vedení podvojného účetnictví
  • Příprava účetní závěrky
  • Zpracování daňového přiznání
  • Evidence majetku

Co požadujeme?

  • Praxi s podvojným účetnictvím
  • Nejlépe znalost dvouokruhového účetnictví
  • Znalost systému Helios - VÝHODOU
  • Znalost AJ nebo NJ - VÝHODOU
  • Spolehlivost, komunikativnost

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Závodní stravování/příspěvek na stravování
  • Firemní telefon
  • Občerstvení na pracovišti
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Práci v přátelském, rodinném kolektivu :)

  • Místo výkonu práce: Hulín