SEŘIZOVAČ CNC (35-42.000Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 42000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenost jako seřizovač CNC strojů? Umíte pracovat s technickou dokumentací? Nevadí Vám práce na dvě směny? Chcete volné víkendy? Rádi byste se stali součástí nadnárodní společnosti, která je špičkou ve svém oboru? Pokud ano, zašlete mi prosím svůj profesní životopis a já Vám pomůžu práci získat. Budu se moc těšit na Vaši reakci. SEŘIZOVAČ CNC (35-42.000Kč)

Pracovní náplň

  • Seřizování CNC strojů, příprava výroby, sestavení nástrojů
  • Práce s technickými podklady a návodkami
  • Stanovení postupů a metod obrábění
  • Přeměřování, kontrola a odzkoušení vyrobených kusů
  • Práce ve dvousměnném provozu

Co požadujeme?

  • SŠ nebo SOU ideálně technického zaměření
  • Zkušenost se seřizováním strojů ve výrobě
  • Schopnost práce dle technické dokumentace
  • Chuť pracovat na dvě směny s volnými víkendy

Co nabízíme?

  • 13. mzda
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na dopravu
  • stravenky
  • stabilní a dlouhodobé pracovní uplatnění
  • moderní strojové vybavení
  • možnost kariérního rozvoje

  • možnost nástupu IHNED nebo dohodou
  • místo výkonu zaměstnání: Praha-východ

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!