ÚKLID BRNO MODŘICE

mzdové ohodnocení

Brno - město

Naše společnost cba corporation a.s. se od roku 2008 zaměřuje na poskytování bezpečnostních a úklidových služeb. Portfolio zákazníků máme v celé České republice i na Slovensku. Přijmeme nové pracovníky na úklid v Brně Modřicích.

Čeká na vás práce v menším příjemném kolektivu.

Pracovní náplň

  • Úklid kanceláří a zázemí
  • Odpolední směna 16:00 - 24:00

Požadujeme

  • Spolehlivost
  • Pečlivost a samostatnost

 Nabízíme

  • 100Kč/hod.
  • Spolupráci na DPP / brigádně
  • Korektní jednání a precizní zaučení
  • Místo výkonu práce: Brno Modřice

Podrobnější informace u pohovoru. Kontaktujte na tel. čísle 725 677 254 (či 545 218 533) nebo na emailu info@cbacorp.cz

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.

Zaměstnavatel