PROCESNÍ INŽENÝR (35-45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Hodonín

Máte vzdělání technického směru a praxi v oblasti metod procesního inženýrství? Znáte principy štíhlé výroby? Pošlete nám svůj životopis! Významná společnost působící v oblasti automotive hledá nového kolegu nebo kolegyni na pozici: PROCESNÍ INŽENÝR (35-45.000 Kč

Reagujte! Budete mezi prvními.
Jen jedna směna

Pracovní náplň

  • Spolupráce na stávajících i nových projektech
  • Zajištění plynulosti ve výrobě
  • Optimalizace procesů a pracoviště
  • Operativní řešení problémů
  • Komunikace s pracovníky na oddělení

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Znalost ISO/IATF 16949/ ISO/TS 22163- výhodou
  • Znalost MS Office
  • Angličtinu na středně pokročilé úrovni
  • Organizační schopnosti, samostatnost, analytické myšlení

Co nabízíme?

  • Možnost profesního růstu
  • Firemní stravování
  • Jazykové kurzy
  • Aktivní využití cizích jazyků
  • Příjemné pracovní prostředí

  • Místo výkonu práce: Hodonín

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.