PODPORA ZÁKAZNÍKŮ – SEHRANÝ TÝM OZP PARŤÁKŮ S NÁBOROVÝM PŘÍSPĚVKEM

Máte zdravotní omezení, ale nechybí Vám elán a chuť rozvíjet se v oblasti obchodu a podpory zákaznického servisu? Pokud rádi komunikujete, není Vám cizí obchod a práce s počítačem, neváhejte a pošlete nám Váš životopis! Hledáme nové kolegy do našeho týmu OZP zaměstnanců obchodního oddělení v oblasti přepravy zboží a zásilek. Neváhejte a staňte se součástí týmu Kolibřík CSR. Rádi Vás u nás přivítáme a odměníme náborovým příspěvkem 10 000 Kč!

Pracovní náplň

  • Komunikace se zákazníky přepravní společnosti - telefonicky, emailem
  • Podpora zákazníků při řešení jejich požadavků, nabízení služeb a reklamací
  • Péče o zákazníky a hledání cesty, jak jim pomoci
  • Starost a péče o to, aby zákazníci byli spokojení
  • Práce na počítači – vyřizování požadavků klientů

Co požadujeme?

  • Někoho, kdo se nebojí komunikovat
  • Kdo má obchodního ducha a tah na branku
  • Kdo má zkušenost s administrativou, obchodem nebo s prací v zákaznickém servisu
  • Kdo je aktivní a nebojí se vyřešit požadavky klienta
  • Kdo je samostatný a spolehlivý
  • Umí dobře na počítači a není pro něj cizí obchodní korespondence

Co nabízíme?

  • Práci v centru Brna nebo v Praze
  • Zkrácené úvazky na 4, 5 nebo 6 hodin denně
  • Volné víkendy a svátky
  • 20 dní dovolené a 5 dní osobního volna
  • Individuální přístup a péči - zakládáme si na lidském a vstřícném jednání tak, aby se u nás zaměstnanci cítili co nejlépe a byli spokojení
  • Nadupaný benefit program (příspěvek na stravování, Benefit Plus karta, masáže zdarma, lístky do kina, dotované volání a další benefity na míru pro naše OZP zaměstnance)
  • Chcete-li vědět, jak Kolibřík CSR umí vytvořit pracovní prostředí na míru pro hendikepované, zašlete nám životopis a my s Vámi rádi vše projdeme po telefonu nebo u kávy.

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.