VEDOUCÍ PLÁNOVÁNÍ VÝROBY 50.000 Kč

Neaktivní nabídka

50000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Hodonín

Máte zkušenost s plánováním výroby a vedením lidí? Baví Vás optimalizovat procesy, nacházet nová a efektivnější řešení? Ovládáte anglický nebo německý jazyk na mírně až středně pokročilé úrovni (pouze písemná komunikace)? Pak se mi prosím ozvěte.

Pracovní náplň

  • Vedení kolektivu 15-20ti pracovníků, kteří se zabývají finálním balením vyrobených produktů
  • Odpovědnost za včasnost dodávek
  • Optimalizace stávajících procesů
  • Zavedení efektivního dlouhodobého plánování
  • Spolupráce s ostatními odděleními
  • Občasná mailová komunikace s oddělením v Rakousku

Co požadujeme?

  • Zkušenost s vedením plánování výroby
  • Praxe s vedením lidí
  • Praxe s optimalizací procesů
  • AJ/NJ na úrovni občasného napsání mailu do zahraniční pobočky
  • Schopnost samostatného rozhodování, schopnost najít nová řešení a prosadit je
  • Komunikativnost

Co nabízíme?

  • Stabilitu mezinárodní společnosti, která podniká v oboru potravinářství
  • Možnost realizovat se
  • Pozici odpovědnou přímo řediteli společnosti
  • 4 dny dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Lokalita Kyjovsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.