MECHANIKA - KONSTRUKTÉR/KA (mzda dle zkušeností)

mzdové ohodnocení

Olomouc

Jste technicky založený/á a zajímá vás oblast vývoje? Domluvíte se anglicky? Pojďte to zkusit s námi! Úspěšná mezinárodní společnost, špička ve svém oboru, hledá posilu na pozici: MECHANIKA - KONSTRUKTÉR/KA (mzda dle zkušeností)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Flexibilní pracovní doba

Pracovní náplň

  • vývoj a vylepšování mechanických částí
  • zpracování dokumentace mechanické části výroby
  • návrhy nových konstrukcí
  • tvorba kusovníků
  • příprava výrobní dokumentace
  • technické zpracování objednávek
  • provádění změn v konstrukční dokumentaci

Co požadujeme?

  • technické vzdělání
  • mírně pokročilá znalost angličtiny
  • znalost SAP výhodou
  • komunikativní týmový hráč

Co nabízíme?

  • mzdové ohodnocení respektující úroveň znalostí a zkušeností
  • flexibilní pracovní doba
  • 25 dní dovolené
  • systém benefitů dle vašeho výběru
  • závodní stravování s příspěvkem
  • práce vhodná pro muže i ženy

  • místo výkonu práce : okolí Litovle