Nákupčí (od 35000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 50000 Kč

Chcete se stát součástí nadnárodní společnosti? Chcete využít své jazykové dovednosti a rozšířit znalosti v oblasti nákupu? Pokud ano, neváhejte a zašlete nám Váš životopis!

Pracovní náplň

  • Pravidelná komunikace s dodavateli + hledání nových, řešení problémů
  • Příprava nabídek, analýza nákladů, kontrola cenových nabídek + jejich úspora
  • Sledování procesu RFQ a dodavatelských dodávek + koordinace včasného plnění
  • Zajištění nákupu strategických položek
  • Kontrola objednávek a práce s vlastním interním systémem – udržování aktuálnosti
  • Zastupování nákupu na poradách
  • Optimalizace zásob
  • Zkoordinovat požadavky zákazníka s dodavatele
  • Péče kolem nevyužitých zásob
  • Podpora dalších oddělení

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Komunikativní znalost angličtiny (komunikace s dodavateli) – nutností
  • NJ jazyk výhodou
  • Praxe na obdobné pozici v nákupu nutností
  • Praxe v technické nebo obchodní oblasti výhodou
  • Znalost práce se SAP výhodou
  • Výborné komunikační dovednosti (schopnost porozumět jiným zemím a kulturám)
  • Vyjednávací schopnosti

Co nabízíme?

  • Mzda dle dosavadních zkušeností až 50000 Kč i každoročním postupným navyšováním
  • 13. plat
  • Příspěvek na dopravu až 2.500 Kč za měsíc
  • 25 dní dovolené
  • Docházkový bonus
  • Zvýhodnění telefonní tarify i pro rodinné příslušníky
  • Dotované závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Multisport kartu
  • Velmi moderní, čisté a příjemné pracoviště
  • Pozice je vhodná pro muže i ženy
  • Místo výkonu práce: Brno venkov

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.