INOVATIVNÍ TECHNOLOG VÝROBY (35-55.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Náchod

Máte chuť aplikovat vaše nápady v praxi? Láká Vás podílet se na vývoji a modernizaci výroby? Dejte nám o sobě vědět! Nadnárodní výrobní společnost hledá do svého týmu dalšího člena na pozici: INOVATIVNÍ TECHNOLOG VÝROBY (35-55.000 Kč)

Dovolená navíc

Pracovní náplň

  • Samostatná práce na vedení svěřených projektů
  • Samostatná práce v laboratoři
  • Testování nových surovin do výroby
  • Práce na vývoji nových produktů
  • Přenos vývoje z laboratoře do provozu
  • Tvorba a aktualizace technologických postupů
  • Spolupráce při tvorbě datových a bezpečnostních listů
  • Podílení se na návrhu úprav a investic do strojů
  • Sledování produktivity po strojích
  • Mapování výrobních kapacit
  • Komunikace s dodavateli surovin

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ polygrafie, chemie, textilní výroba
  • Zkušenost s výrobou tkaných materiálů výhodou
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • Chuť učit se novým věcem
  • Samostatnost, zodpovědnost

Co nabízíme?

  • Smlouvu na dobu neurčitou už po zkušební době
  • Zkrácená týdenní pracovní doba 37,5 h
  • 25 dní dovolené
  • Možnost home office
  • Možnost dotovaného stravování (ceny od 33 Kč)
  • Jazykové vzdělávání v rámci pracovní doby

  • Nástup možný IHNED
  • Místo výkonu práce: Náchodsko