PROJEKTOVÝ MANAŽER STAVEB (Až 75.000 Kč)

Neaktivní nabídka

65000 - 75000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Máte vystudovanou nejlépe vysokou školu v oboru stavebnictví? Chcete být součástí nových a perspektivních projektů? Máte zkušenosti s projektovým řízením? Pokud ano, neváhejte nám poslat Váš životopis! Společnost zabývající se výstavbou nových alternativních čerpacích staníc, hledá kolegu nebo kolegyni na pozici: PROJEKTOVÝ MANAŽER STAVEB (Až 75.000 Kč)

Pracovní náplň

  • řízení projektu ve všech jeho fázích
  • zodpovědnost za finanční stránku projektu
  • stanovení a dodržování harmonogramů
  • koordinace postupů prací

Co požadujeme?

  • ideálně VŠ vzdělání ve stavebním nebo technickém oboru
  • prokazatelné zkušenosti s projektovým řízením staveb
  • praxi s vedením projektového týmu
  • aktivní komunikaci, flexibilitu a odolnost proti stresu

Co nabízíme?

  • služební auto i k soukromým účelům
  • sick days
  • stravenky
  • přátelskou atmosféru v rodinné firmě

  • místo výkonu práce - Zdibsko