MECHANIK VE VÝROBĚ (28-35.000 KČ)

Neaktivní nabídka

28000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Frýdek Místek

Rozumíte mechanice? Jste technicky založený člověk? Nevadí vám pracovat na 3 směny? Staňte se součástí významné strojírenské společnosti! Pošlete mi životopis a pracujte jako: MECHANIK VE VÝROBĚ (28-35.000 KČ)

Pracovní náplň

  • preventivní a akutní opravy na strojích a budovách
  • plánování pravidelných oprav
  • kontrola technického zařízení budov
  • zodpovědnost za fungování vzduchotechniky
  • administrativa spojená s opravami
  • přehled nad náhradními díly
  • návrhy nových přípravků pro upínání

Co požadujeme?

  • alespoň SOU vzdělání technického směru
  • orientace v technické dokumentaci (elektro dokumentace výhodou)
  • praxe na obdobné pozici
  • manuální zručnost a technické myšlení
  • ochota pracovat ve 3směnném provozu

Co nabízíme?

  • bonusy a prémie
  • stravenkový paušál
  • kartu Multisport
  • moderní technologie
  • možnost kariérního růstu
  • firemní akce

  • lokalitu Frýdek Místek

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.