OSTRÝ C# VÝVOJÁŘ (AŽ 80 000 KČ/MĚS)

Neaktivní nabídka

až 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáš práci, ve které uplatníš svůj potenciál? Máš zkušenost s programováním v C#/.NET? Chceš se podělit na tvorbě zajímavých projektů a být součástí zkušeného vývojářského týmu? Pokud ano, tak tato nabídka je určená přímo TEBE!

Pracovní náplň

  • Tvorba aplikací v .NET.
  • Spolupráce na zajímavých a dlouhodobých projektech.
  • Prostor pro řešení problému kreativně.
  • Řešení požadavků ke spokojenosti zákazníka.
  • Zabývání se funkcionalitou produktu.
  • Spolupráce s vývojáři a dalšími odděleními.

Co požadujeme?

  • Zkušenost s programováním v C#.
  • Znalost .NET Core je výhodou.
  • AJ aspoň na úrovni technické specifikace.
  • Schopnost stanovit priority, pracovat samostatně a psát čitelný kód.

Co nabízíme?

  • Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Jazykové a oborové kurzy.
  • Možnost kariérního růstu.
  • Flexibilní pracovní doba.
  • Pozice vhodná pro muže i ženy.

  • Místo výkonu: Brno