OBCHODNÍ SPECIALISTA - DŘEVOSTAVBY (50 - 90.000 Kč)

Neaktivní nabídka

50000 - 90000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáme jedinečného člověka, který zapadne do našeho týmu výborných obchodníků s nemovitostmi. Jsme RE/MAX MAGNUM, jedna z nejlepších realitních kanceláří v Jihomoravském kraji se sídlem v Brně, která se zaměřuje na prodej dřevostaveb. Chceš se stát tím nejlepším? My ti to umožníme. Pojďme se tedy sejít a zjistit, jestli k sobě pasujeme. Co proto musíš udělat? Jednoduše nám zaslat tvůj životopis a projevit tak zájem o pozici. Pak už je to na nás. Ozveme se.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • budeš pro klienty AKTIVNĚ vyhledávat vhodné pozemky a zprostředkovávat na nich výstavbu dřevostaveb od našeho dodavatele
  • prodej pozemku i s vhodnou dřevostavbou klientovi
  • abys mohl vykonávat výše uvedené, určitě tě nemine vstupní školení
  • seznámíš se se všemi potřebnými procesy, interními systémy a nástroji

Co požadujeme?

  • jsi skvělý obchodník s prokazatelnými výsledky (ochotný pracovat na IČO - podmínkou)
  • jsi zvyklý akvizovat a vyhledávat příležitosti, které umíš zužitkovat
  • na prvním místě je pro tebe spokojenost klienta
  • výhodou pro tebe bude angličtina, ale netrváme na ni
  • potřebuješ být aktivním řidičem sk. B, abys mohl cestovat za klienty

Co nabízíme?

  • práci pro významného a stabilního hráče na trhu s realitami
  • možnost být sám sobě pánem a pracovat na živnostenský list/IČO
  • skvělé zázemí kanceláře v Brně-Řečkovicích s fajn kolektivem
  • výborný výdělek
  • k ježdění po zakázkách ti zajistíme výhodný leasing na auto
  • možnost práce z domova (v kanceláři tě však vždy rádi uvidíme)
  • neomezené volání s rodinou díky zvýhodněnému tarifu
  • rychlý start nového podnikání
  • budeš mít v zádech silnou společnost, co ti pomůže s propagací
  • kafetérie na pracovišti
  • a protože jsme tu skvělý tým lidí, rádi se potkáváme i mimo pracoviště na teambuildingových akcích

    Místo pracoviště: Brno-Řečkovice nebo práce z domova