DEVOPS ENGINEER (až 130.000 Kč)

Neaktivní nabídka

až 130000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Hledám nadšence do nejmodernějších technologií. Odborníka, který umí vyřešit problém ještě dřív, než nastane. Který bude spolupracovat s ostatními členy týmu a posouvat projekt dál. Pro kterého DevOps není jen buzzword. Chystáme se rozjet nový projekt a potřebujeme zkušeného člověka, který nám v tom pomůže. Jde o projekt na zelené louce, takže čeká spousta prostoru pro vlastní nápady. Zní to zajímavé? Věřím, že ano! Budu se těšit na reakci: DEVOPS ENGINEER (až 130.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vývoj nové aplikace pro finanční sektor.
  • Práce od návrhu architektury až po implementaci.
  • Být součástí týmu a člověkem, na kterého se dá spolehnout.

Co požadujeme?

  • DevOps kulturu, kde je dobře nastavená spolupráce vývoje a operativy.
  • Znalost Kubernetes, Docker, Helm.
  • Nastavení CI/CD pipline, znalost IaC standardů.
  • Znalost síti a zkušenost s jejích zabezpečením.

Co nabízíme?

  • Práce na HPP nebo IČ.
  • Zajistíme různé vzdělávací kurzy, školení.
  • Roční bonus za skvělé odvedenou práci.
  • Máme flexibilní pracovní dobu a můžete čas od času pracovat z domova.
  • Bude pro Vás připravený mobilní telefon a notebook.
  • Samozřejmě máme připravené další benefity (sick days, firemní akce a další).

  • Místo výkonu práce: Brno