ASP.NET DEVELOPER (až 75 000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 75000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáme vývojáře, který se zapojí do vývoje našeho MES informačního systému. Rozšiřujeme funkcionality systému a expandujeme na mezinárodní trhy, a proto potřebujeme nové posily. Pomůžeš nám udržet vysokou kvalitu našeho systému, aby stále byl tím nejprodávanějším v ČR. Pokud jste to Vy, tak se budu těšit na Váš životopis!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Budeš se podílet na vývoji informačního systému pro sběr dat a řízení výrobních procesů, který se používá ve velkých výrobních firmách především v oblastech automotive, plastikářství, gumárenství aj.
  • Jde o aplikaci, která se skládá ze serverové části a výrobních klientů rozmístěných ve výrobě.
  • Jádro je napsáno v jazyce C#, na frontendu používáme Angular, ASP .NET a WPF.

Co požadujeme?

  • Dobrou znalost C# a zkušenosti s programováním v ASP .NET s SQL
  • Znalost nástrojů pro podporu vývoje (GitLab, GitHub, TFS) a verzovacích systémů (TFS, Git)
  • Mít proaktivní přístup, být pečlivý, spolehlivý, samostatný a mít chuť se neustále rozvíjet.
  • Znalost technické angličtiny pro čtení manuálů apod.
  • Pokud navíc máš VŠ vzdělání s IT zaměřením nebo předchozí praxi na obdobné pozici či zkušenost s vývojem IS, dostaneš body navíc.

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Pružná pracovní doba
  • Odborná školení, jazykové kurzy
  • Prostor pro inovace, aktivitu, kreativitu
  • Multisport karta
  • Možnost občasného home office.

  • Místo výkonu práce: Brno