ZKUŠENÝ INŽENÝR KVALITY VE STROJÍRENSTVÍ (Plat až 50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Pelhřimov

Máte zkušenosti v oblasti kvality ve strojírenství? Bez problému se domluvíte anglickým jazykem? Pak nám zašlete svůj životopis! Výrobní nadnárodní společnost hledá posilu na pozici: SENIOR INŽENÝR KVALITY

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za tým 2 kvalitářů
  • Zodpovědnost za systém řízení jakosti, včetně zajištění legislativních požadavků v oblasti BOZP a EMS
  • Zastřešení systému řízené dokumentace ve společnosti
  • Implementace systému kvality ve výrobě
  • Nastavování preventivních opatření v oblasti kvality
  • Zabezpečení interních, dodavatelských i zákaznických auditů
  • Řízení procesu reklamací

Co požadujeme?

  • Vzdělání v oboru strojírenství výhodou
  • Praxi na obdobné pozici ve strojírenské společnosti podmínkou
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Zkušenost s vedením menšího týmu

Co nabízíme?

  • Dlouhodobou spolupráci v mezinárodní společnosti
  • Přátelské prostředí
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • Odborné vzdělávání -kurzy AJ a školení

  • Místo výkonu práce: Humpolec

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.