PROJEKTANT/KA MOSTNÍCH STAVEB (40-50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte vzdělání stavebního zaměření a ve své praxi se nejvíce "našli" u projektování mostních objektů a inženýrských konstrukcí? Chcete se dál vyvíjet v týmu zkušených nadšenců v tomto jedinečném oboru? Pak nás neváhejte kontaktovat! Prosperující společnost hledá kolegu na pozici: PROJEKTANT/KA MOSTNÍCH STAVEB (40-50.000 Kč)

Pracovní náplň

  • vypracovávání stavebních projektů
  • koncepční návrhy betonových mostních a inženýrských konstrukcí
  • vedení příslušné projektové a technické dokumentace
  • projednávání dokumentace se správci a s úřady
  • práce v AutoCADU

Co požadujeme?

  • SŠ/ VŠ technického zaměření
  • znalost programu autoCAD
  • praxi na obdobné pozici
  • autorizaci ČKAIT výhodou

Co nabízíme?

  • práci ve stabilní společnosti
  • týden dovolené navíc, dny zdravotního volna
  • příspěvek na stravování
  • penzijní připojištění
  • vzdělávání, odborná školení

  • lokalitu: Brno
  • pozici vhodnou pro muže i ženy