SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISŮ (28-35.000 Kč)

Neaktivní nabídka

28000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Blansko

Máte zkušenosti se seřizováním vstřikolisů a chcete pracovat pro stabilní společnost, která je na trhu již desítky let? Nevadí Vám práce na 12 hodinové směny? Tak to hledáme právě Vás! SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISŮ (28-35.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Seřízení a údržba strojů na vstřikování plastů
  • Zajištění sundání forem, čištění a nasazení forem
  • Zodpovědnost za rozjetí výroby
  • Sledování zmetkovitosti
  • Práce s výkresovou dokumentací

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ vzdělání technického směru
  • Zkušenosti na podobné pozici výhodou
  • Ochotu pracovat ve 12 hodinovém provozu (2 denní, 2 noční, 4 dny volno)
  • Dochvilnost, samostatnost a schopnost týmové spolupráce

Co nabízíme?

  • Příspěvky na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Profesní vzdělávání
  • Bonusový systém
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Pozice vhodná pro muže i ženy

  • Místo výkonu práce: Boskovice
  • Nástup možný ihned