SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉ LOGISTIKY s AJ/NJ (35-45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Jste čerstvým ABSOLVENTEM nebo již máte nějaké zkušenosti v oblasti logistiky? Chcete se v tomto oboru dále rozvíjet? Domluvíte se se zahraničními zákazníky anglicky nebo německy? Pak hledáme právě Vás! Nadnárodní výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉ LOGISTIKY s AJ/NJ (35-45.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zpracování objednávek od zákazníků
  • řešení přepravních dispozic
  • úzká spolupráce s výrobou a s dalšími odděleními
  • řešení ad hoc požadavků a změn v objednávkách
  • pravidelná komunikace se zákazníky (převážně ze zahraničí)
  • zpracování zadaných objednávek v interním systému

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • vhodné i pro ABSOLVENTY
  • komunikativní angličtinu (komunikace se zahraničními zákazníky)
  • komunikativní němčina výhodou
  • všeobecné povědomí o fungování logistických procesů
  • samostatnost, pečlivost, dobré organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • roční odměny
  • flexibilní pracovní dobu
  • týden dovolené navíc
  • stravenky
  • penzijní připojištění

  • termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Brandýs nad Labem