Manažer nových projektů Praha-východ

Máte zkušenosti s náběhem nových projektů v oblasti automotive a anglický jazyk pro Vás není překážkou? Máte znalost nástrojů kvality? Pak hledáme právě Vás! Mezinárodní výrobní společnost hledá do svého týmu novou posilu na pozici: MANAŽER NOVÝCH PROJEKTŮ Praha-východ

Pracovní náplň

  • Koordinace a zavádění nových projektů
  • Řešení předsériové výroby
  • Využívání nástrojů kvality
  • Komunikace se zákazníky
  • Spolupráce s vývojem a konstrukcí
  • Řízení změn ve výrobních projektech
  • Hlídání budgetu na projektech
  • Reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Zkušenosti s vedením projektu z automotive nebo výrobního prostředí
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni (komunikace se zahraničím)

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • Home office
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Systém kafeterie
  • Možnost denně využívat anglický jazyk
  • Příspěvek na stravování
  • Vzdělávací a jazykové kurzy
  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
  • Místo výkonu práce: Praha-východ