INŽENÝR KVALITY VE STROJÍRENSTVÍ

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Orientujete se v různých nástrojích kvality a domluvíte se anglicky? Chcete se dále rozvíjet a získávat nové zkušenosti v mezinárodní firmě? Pak hledáme právě vás! Přední světový dodavatel v oblasti strojírenství přijme kandidáta na pozici: INŽENÝR KVALITY VE STROJÍRENSTVÍ

Pracovní náplň

  • řízení procesů v oblasti kvality
  • komunikace s dodavateli a zákazníky
  • nastavení norem jakosti, zavedení různých nástrojů
  • spolupráce s ostatními odděleními

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření (kvalita výhodou)
  • praxe na podobné pozici, zkušenosti z oblasti kvality
  • angličtina na komunikativní úrovni/ NJ výhodou
  • organizační zkušenosti a dovednosti
  • znalost nástrojů jakosti

Co nabízíme?

  • zázemí silné nadnárodní společnosti
  • možnost seberealizace a profesní růst
  • motivující platové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • příspěvek na volný čas
  • a další benefity

  • místo výkonu práce: Plzeňský kraj