HR KONZULTANT DO BEZVA TÝMU (25-40.000KČ)

Neaktivní nabídka

25000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jste komunikativní osobnost, které nedělá problém zvednout telefon? Chcete ovlivňovat svým výkonem svou mzdu? Jste dravec, ale zároveň berete ohled i na ostatní? Je pro Vás důležitý dobrý kolektiv? Pošlete mi své CV, odpovím všem! Práce vhodná i při mateřské/rodičovské dovolené.

Pracovní náplň

  • Vyhledávání kandidátů na pozice do výroby
  • Využívání různých sociálních sítí
  • Aktivní oslovování - telefonování
  • Vydávání inzerce, selekce kandidátů
  • Komunikace s klienty, domlouvání pohovorů
  • Administrativa

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Proaktivitu, komunikativnost a chuť pracovat
  • Dravost, schopnost samostatné i týmové práce
  • Výbornou znalost českého pravopisu
  • Odolnost vůči stresu
  • Dobrou organizaci práce
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • Zajímavé platové ohodnocení + prémie
  • 4 týdny dovolené + každý rok jeden den navíc až do počtu dalších pěti dnů
  • Sick days
  • Při plnění plánů na 100 % pátky volné
  • Motivační soutěže a benefitní systém
  • Skvělý tým
  • Reálnou možnost profesního růstu
  • Možnost home office
  • Mobil a notebook i k osobnímu užití
  • Moderní kanceláře v centru Brna

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.